| ღNameღ a întrebat:

Cum dezinstalez ceva.

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce ti-au spus predecesorii mei e pentru Windows XP. In Vista ai Programs and Features si in Windows 7 ceva asemanator.

| Damasc a răspuns:

Ii dai unistall laughing!

| Acasel a răspuns:

Simplu,.Click Start(Bara ) Click Control Panel, acum dai Add and remove Programs.de acolo iti apare toate programele pe care le ai in pc +jocuri.ToT,
In Dreapta lor ai un buton Chance/remove. u dai pe remove si gfata

| AdyTtZa a răspuns:

START -> Control Panel -> Add /remove programs

| sNukki a răspuns:

Din control panel=> add or remove programs

| FORMULADTI a răspuns:

Exista contrl Panel, acolo e creierul calculatorului!

| justme4 a răspuns:

Te duci in control panel--> add or remove programs, selectezi programu si dai uninstall
Funda?big grin

| Nis a răspuns:

Sau selectezi din folderul in care e instalat programul un executabil care de regula se cheama "uninstall"
sau
control panel > add or remove programs > si iti alegi programul pe care doresti sa il stergi
happy

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Intra in Start si cauta control panel : add or remove programs si alegi programul pe care il vrei sa il stergi! Funda plz

| Andrei_4408 a răspuns:

Start control panel add or remove programs si alegi de acolo ce vrei sa dezinstalezi

| rzrs a răspuns:

Clik --> Start ---> Settings ---> Control Pannel ---> Add or Remove Programs ---> Cauti ce vrei sa dezinstalezi...---> Clik pe Remove---> dupa aia dai next--->next, pana nu mai apare nimic happy