| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa`mi dezinstalez windows`ul?

3 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

C: format Cel putin asta ai de facut inainte de a introuce un nou sistem de operare sa-ti formatezi hardul si cu asta ai scapat si de eventuale probleme cu virusii si scapi si de Windows, avand astfel un Hard curat.
Asta se face din MS-Dos dar sunt si programe de genul asta, doar ca nu mai stiu cum se numesc.In orice caz poti instala si un nou sistem de operare peste ce ai tu, iar in momentul potrivit o sa-ti apara optiuni de formatare Hard.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca se dezinstaleaza. Din cate stiu pentru a instala alt sistem de operare pur si simplu il instalezi, cred ca cel vechi se va dezinstala singur...

| dany_7259 a răspuns:

Windows-ul nu se dezinstaleaza se stergetongue