| BeDifferent a întrebat:

Cum dezinstalez ceva? Parca la control panel ma duceam? Nu mai stiu :$

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Te duci la Control panel de acolo la Program/Uninstall a program, selectezi programul care vrei sa-l dezinstalezi, click dreapta pe ea si Uninstall.

3 răspunsuri:
| GameMasterDark a răspuns:

Apesi pe Start, Control Panel, Programs acolo! FUNDA

| Levaio a răspuns:

Daca ai instala Advanced System Care 6, programul instaleaza totodata si "Uninstaller". Este un mic program care dezinstaleaza totul cu doar un singur click si atit. Apoi trebuie sa dai click pe un fel scanare care cauta mai adinc in calculator daca nu au ramas elemente care aprtineau programului dezinstalat. Daca le gaseste, le stergi si gata programul a fost 100% dezinstalat. E buna si metoda cu Control Panel, doar ca mai ramin anumite fisiere, elemente in calculator si pot spune ca asta e 95%.
Tu alegi. Succes!

| steauaceamaibuna a răspuns:

Dai la control panel apoi la Program Unistall si acolo iti scrie sa stergi