| ladygaga a întrebat:

Unde e tastatura aia virtuala in pc? Stiu ca ma duceam prin control panel, dar nu mai stiu pe unde. Funda:]

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

1. Click pe "Start"
2. Tine mouse-ul pe "All Programs"
3. In partea de sus a listei care apare gasesti "Accessories", tine mouse-ul acolo
4. Apoi in lista urmatoare gasesti "Accessibility", muta mouse-ul acolo
5. Si in ultima lista care apare gasesti cireasa de pe tort adica "On-Screen Keyboard", pe asta trebuie sa dai click
6. Apare tastatura si deasupra ei o fereastra pe care trebuie sa bifezi casuta "Do not show this message again" apoi click pe "Ok".

| Ionita_Alexandra_1981 a răspuns (pentru Anduuu):

Imi spui te rog care este acea "lista urmatoare"? Eu nu vad alta :'(

5 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna.

Mergi la panoul de Control, apoi cauta : TAstatura apasa si folosestete.

Pa, pa.

| Anduuu a răspuns:

1. Click pe "Start"
2. Tine mouse-ul pe "All Programs"
3. In partea de sus a listei care apare gasesti "Accessories", tine mouse-ul acolo
4. Apoi in lista urmatoare gasesti "Accessibility", muta mouse-ul acolo
5. Si in ultima lista care apare gasesti cireasa de pe tort adica "On-Screen Keyboard", pe asta trebuie sa dai click

6. Apare tastatura si deasupra ei o fereastra pe care trebuie sa bifezi casuta "Do not show this message again" apoi click pe "Ok".

| DarkBlood32 a răspuns:

All Programs->Accessories->Accessibility->On-Screen Keyboard

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Pai: dai la all programs>>accesories>>accessibility>>visual keyboard funda pls am mare nevoie puppy dog eyes