| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca pe blogul meu sa nu mai arate postarile intregi ci doar o parte din ele pe pagina principala?

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Pe blogger atunci cand il editezi exiata un buton care arata ca o pagina zimtata la baza. Apesi pe ala si marchezi in text unde vrei sa se intrerupa.

1 răspuns:
| MyGoodLife a răspuns:

Mai întâi, cefel de blog e? Pe blogger sau pe Wordpress? Daca e pe blogger atunci dai la sablon si iti apar mai multe variante... mozaic etc. Daca e pe Wordpress, nu te pot auta