| Mystyk a întrebat:

Cum fac sa imi arate si mie avatarul ca am pus o imagine la profil acolo imi arata imaginea dar daca dau la "Vizualizare profil" (la mine) nu imi arata avataru si cand raspund la cineva la vreo intrebare tot nu imi arata avataru.Si mai am o intrebare: cand ma uit la "Vizualizare profil" nu imi arata toate raspunsurile date de mine (toate is aprobate). Ce sa fac? big grin

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu toti de pe TPU au avatar, asa ca si tine, de aceea nu vezi la toti. Numai bine!

| Mystyk explică:

Si cand dau la Vizualizare profil nu mi se vad toate raspunsurile date de mine si is aprobate toate.

| Mystyk explică:

Eu ma refeream ca mie nu mi se vede si doar am pus avatar la profil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-mi fac avataru fata ce sa fac? am 8 ani
dar am 8 ani nu stiu se inseamna chestile astea