| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi schimb thema(imaginea) de la pagina de pornire google?
Dar sa imi ramana tot asa pagina doar sa fie un alt taped in spatele ei.
Dar nu sa imi schimb thema la pagina de pornire igoogle, vreau la google normal.
FUNDA. PS: FOLOSESC Mozila Firefux.

Răspuns Câştigător
| Gabyro1992 a răspuns:

Le gasesti aici pe pagina de la mozila https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/themes/firefox spr ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda mersi oricum.

| gabyS98 a răspuns:

Umbla la SETARILE paginii

| kosmyn94 a răspuns:

La un moment dat puteai sa iti schimbi imaginea de fundal la pagian de pornire google, acum nu stiu daca mai e posibil