| Sonyaaynos a întrebat:

Cum fac sa intorc scrisul astfel incat sa fie pe orizontal(pe de-a-antregul foii A4 astfel incat atunci cand o intorc pe orizontal sa se vada)? in Microsoft word! funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

La "insert" iei "text box", scrii textul in acel patratel si pe urma ai "text direction" si-l asezi cum vrei tu. conturul de la acel text box se poate scoate si-ti ramane pe urma in pagina numai textul scris pe directia dorita

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai reciteste intrebarea si editeaz-o, ca nu se intelege absolut nimic din ce scrii tu acolo. Am senzatia ca incurci orizontalul cu verticalul si a iesit o mare varza.