| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Cum fac sa-mi creasca mai repede unghiile? dati solutii.si nu imi dati solutii cum sa-mi fac unghiile tari ca le am...doar lungi.
mzbig grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

De la lac iti cresc ma irepede si de la calciu cu amoniac, dar tu ti le pilezi? Pentru ca daca nu tile pilezi nu-ti cresclaughing) E clarr` pileaza-le drept da-te cu calciu cu amoniac, apoi cu lac de care vrei tu.

| Flostar2010 a răspuns:

Pai nu ai cum la fiecare om in cresc cu o anumita viteza asteapta>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutrylite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti creasca repede e bine sa le tii mai mult in apa. La mine merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat sa le tin in apa dar nu cred ca asta e o solutie deoarece nu mi-au crescut mai repede incearca sa ai rabdare.Asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu trebuie sa nu le rozi sa nu te faci la unghi 5 zile si sa-ti iei lac pentru unghi adica calciu si sa nu te mai stresezi sa le bagi in apa