| NewDivide a întrebat:

Funda! Stiti niste solutii pentru a-mi face unghiile sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Dap. Dormi mai mult.
Unghiile sunt secretii ale pielii. La fel ca si parul, cresc mai repede daca dormi mai mult. Poate pare absurd, dar intervalul ideal este intre 20 si 00.

| luizafrumusik11 a răspuns:

Da iei o pila de unghii si te dai la fiecare unghie cate putin si te dai cu oja sau cu lac de unghi depinde daca nu ti le rozi

| cincizeci a răspuns:

Cu lamaie.Te dai in fiecare zi timp de 10 zile pe toate unghiile cu o bucata de lamaie happy