| AdrianoVV a întrebat:

Buna daca cineva a postat o poza cu mine pe facebook ce pot face sa se stearga poza sau ceva am denuntat pe facebook fotografia si nu o sters-o numia ca mi-a sters persoana de la prieteni
facebook

3 răspunsuri:
| twrt a răspuns:

Dupa mine daca stii engleza raporteaza-i la ADMINISTRATOR si trebuie sa-i arati poze cu tine sau sa-i dau camera sa te vada si ii inchide contul de FaceBooK

| Quo a răspuns:

Daca ai denuntat-o doar tu, sunt sigur ca nu o sa fie stearsa.

Este necesar de mai multe denuntari ca sa fie stearsa un cont sau o poza.

| Cosmin9988 a răspuns:

Cel mai simplu este sa rogi persoana care a publicato, sa o stearga pentru ca cei de la facebook nu cred ca o sa faca ceva chiar daca ai denuntat! am facut acelasi lucru acum 5 luni si nici acum nu au sters poza!