| FulgerMQ a întrebat:

Cum fac sa sterg site-urile pe care am intrat?
Cel mai bun raspuns ia funda!

Răspuns Câştigător
| DaniiWtf a răspuns:

Apesi pe Ctrl si H in acelasi timp si iti arata un istoric
si dai click dreapta apoi delete.
Funda?!batting eyelashes

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in History si ai Delete History, ori il poti sterge pe fiecare separat. Numai bine!

| Loveisin a răspuns:

Nu poti sa le stergi...sad

sorrysad

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in history dai click stanga si dai delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci sus la View, apoi Sidebar sau Explorer Bars (depinde ce browser folosesti) si apoi History. De acolo dai delete pe fiecare adresa.

| Deutsa56 a răspuns:

Deschizi mozilla sau internet explorer si sus vezi history daca ai in engleza.Si Dai la show all history si dai click stanga pe site-urile p care vrei sa le stergi si dai delete this page.Bafta.am ex cum am putut