| Vendetta47 a întrebat:

Cum fac sa vad daca am mult praf in unitate fara sa o desfac (cu un program ceva). FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

rolling on the floor esti cel mai tare. vrei un program care sa iti spuna cat praf ai in unitate?

nu vrei si unul care sa iti spuna cata mancare ai in frigider?

10 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu exista un program care sa vada cat praf ai in unitate laughing Trebuie sa desfaci carcasa ca sa vezi.

| Ea12345 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Poate doar daca este mai zgomots ca la inceput s-ar putea sa fie un semn ca este,, invadat" de praf. Singura varianta e sa il desfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What the? Man, tu gândești ce întrebi?

Răspuns utilizator avertizat
| pretty34 a răspuns:

Sa stii ca n-am auzit de vreun program care sa iti depisteze praful laughing
Fara sa o desfaci nu cred ca ai mari sanse. -D

| ToffyNR1 a răspuns:

Imposibil frate sa iti zica un program daca si cat praf in unitate ai.incearca altfel, ia unitatea si sufla in ea prin acele mici gauri din capacul din dreapta si o sa vezi ca o sa iasa praf in spate daca ai.Si alta solutie nu ai decat sa o desfaci si sa o cureti cu o pensula de vopsit(nefolosita) curata excelent.Succes!

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

rolling on the floor)))Glumet estilaughing

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Nu exista asa ceva. Dar daca nu vrei tu sa desfaci unitatea du-te la acel aparat imaginar.

| Ulesteanu_Iuliana_1995 a răspuns:

Depinde,de cat timp nu l-ai mai curatat?

| galtapu a răspuns:

Programul se numeste "dustdetector" iar calculatorul il poti curata de praf cu "PCmaid". Trebuie sa ai instalat "imsodumb v.1.0", altfel nu iti functioneaza. Spor la curatare