| visti97 a întrebat:

Cum fac un proiect de casa cu ajutorul calculatorului?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai un program de proiectare instalat pe calculator, nu stiu daca exista vreunul pe internet, poti sa cauti si poate gasesti. Succes si numai bine!

| hax0r a răspuns:

2 programe : arhicad sau autocad

| mk_3564 a răspuns:

Salut visti97! In functie de cunostintele pe care le ai si rezultatele pe care vrei sa le obtii, poate fi mai usor sau mai dificil. Pentru rezultate realistice poti folosi "google sketch up", pentru proiecte de constructie "autocad" sau similare.
Succes! mk.

| Szeibert_Geza_1955 a răspuns:

Cum fac un proiect de casa cu ajutorul calculatorului?