| IIIshaneIII a întrebat:

Cum faci sa subliniezi un cuvant cand scrii pe Facebook de pe pc, am scris ceva si am subliniat un cuvant dar nu stiu cum

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Chiar Facebook a scris in sectiunea de ajutor o lista cu modul in care poti formata un text:
https://www.facebook.com/help/147348452522644

| IIIshaneIII explică (pentru LPCTSTR):

Foarte util link-ul, dar nu imi apare cum sa il subliniez, decat cum sa il tai, sau sa scriu oblic sau ingrosat

| LPCTSTR a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Asta pentru ca sublinierea nu a fost, nu este si nici nu va fi implementata.
Motivele sunt necunoscute.

| IIIshaneIII explică (pentru LPCTSTR):

Dacă vrei fac un print screen și îți trimit, nici eu nu știu cum am făcut, de mers merge, dar cum?