| puscahoreangaion a întrebat:

Cum formatez patitia c: inainte de instalare windows?

6 răspunsuri:
| RazvyBoss98 a răspuns:

Da

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa o formatezi in timpul instalarii, e unul dintre pasi

| d3men7zel a răspuns:

Le stergi si le creezi iar, dar inainte de a instala windows tongue funda, vot

| gogυ a răspuns:

Setezi in bios primary boot device sa fie CD-ul si cand porneste instalarea alegi "Custom advanced" nu "upgrade" o sa apara o casuta de dialog "drive options''acolo poti sterge, creea si formata partitii. http://www.youtube.com/watch?v=Bmuhx9ateXY

| mariussf18 a răspuns:

Incepe instalare iar la un moment dat iti va da sa formatezi partitia sa o stergi sa alegi alta.etc