| alexx102428 a întrebat:

Cum imi dau seama daca placa video e stricata? ce pot face? Dau funda

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Iti apar dungi colorate pe ecran si nu iti intra in windows.
Posibil sa apara si blue screen.

| fuzzer a răspuns:

Iti apar niste linii.
Cand intri intr-un program/un joc, iti merge in reluare.

Poti sa-ti cumperi o noua placa video, pentru o mai buna functionare.

| mihamika99 a răspuns:

diagnosticarea se face diferit de la laptop la pc, vino cu mai multe detalii, daca e laptop, nu porneste laptopul? iti da 3 beepuri, apar artifacte pe ecran sau dungi? etc vino cu mai multe detalii

Ti s-a stricat laptopul, computerul, televizorul sau alt echipament? specialisti de la www.storepc.ro te vor ajuta in cel mai scurt timp si la preturi ce sfideaza concurenta:D

| GaaraOfTheSand a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti in PC