| ViPeReX a întrebat:

Cum imi pot face un site care sa nu coste prea mult? funda!

Răspuns Câştigător
| club13medicalstuff a răspuns:

Iti recomand intai sa incepi cu un blog pe www.wordpress.com e gratuit

iar daca ai cunostinte html, php. flash... iti recomand un domeniu.Tk ( care era gratuit ) sau.com care costa putin. apoi cu hostingul ai 2 variante gratis ( dai search pe google "hosting free" - si gasesti ) sau cu plata, noi folosim http://hostvision.ro/ ( sunt seriosi) si https://www.vodafone.ro/mydomain/shop/voda.signup.cgi cei de la Vodafone ofera domeniu.Ro si hosting la un pret mic.

7 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Cumperi un domeniu gratuit pe www.xhost.ro ca sa poata fi vazut de toata lumea
iar siteul il faci in html apoi il incarci pe domeniul luat

| WR104 a răspuns:

Incearca pe yolasite.com
Succes!

| ValentinBogdan a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/ aici il poti face gratuit;)

| akadeaa a răspuns:

Iti faci un blog mai bine.

| Ionut01x a răspuns:

Ce fel de site?

| ViPeReX explică:

Nu vreau siteuri create de ucuz forumgratuit etc. vreau unul cu plata

| SlashDev4 a răspuns:

Te pot ajuta cu site-ul si nu cer mult