| furtuna a întrebat:

Cum imi pot face un site(o pagina) pe internet?

Răspuns Câştigător
| Chu a răspuns:

Buna cel mai simplu este cu Google Sites Intri pe google si acolo sus scrie "mai multe" si alegi "Site-uri" si de acolo e f simplu "Creeaza un site".
Pa-pa
Bafta!

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Cu www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| KenJi a răspuns:

Poti intra pe www.webs.com sau www.wordpress.com si iti poti face un site despre orice vrei tu. Numai bine si bafta :)

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Intra pe www.webs.ro si iti poti creea site pe gratis!

| Adeeeeeee a răspuns:

Intri pe google.undeva sus scrie web,imagini,videoclipuri,harti,traducere, academic, gmail si mai multe. apesi pe „mai multe" si gasesti "site-uri". apesi acolo si iti faci site-ul.succes!