| NoOne18 a întrebat:

Cum as pute sa imi fac un blog, site, sau o pagina pe internet?
ps sa nu fie pe facebook

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Gratuit pe www.wordpress.com, va fi ceva de genul blog.worpdress.com.
Daca vrei domeniul tau, gen blog.ro, blog.com, etc, trebuie sa platesti domeniul, gazduire, plus pe cinea sa-ti faca situl dacca nu te pricepi.
Daca ai nevoie de detalii foloseste "raspunde" si te pot lamuri.
Bafta

| BiuL a răspuns:

Pe wordpress.com sau blogspot.com e simplu, rapid si gratuit

| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand www.ucoz.ro. Uite si un tutorial in acest sens: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

| andreimada a răspuns:

Daca vrei s aiti faci un chat ai nevoie de baza si de gazduire etc! dar am eu un chat. daca vrei ceva baga id de mess: madalin_bha