| 8paulica a întrebat:

Cine stie un site Free sau un program prin care sa imi pot face o pagina de internet?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi îs nişte paşi pe care bănuiesc că vrei să îi urmezi:Ai nevoie de 2 chestii:
1. Un progarm de construire site-uri recomand yola. com sau dacă ai cont pe gmail google sites; astab pentru site building.
2.Ai nevoie de un domeniu în care îţi va fi găzduit site-ul; recomand co.cc,care îţi oferă şi un magazin virtual şi e gratis găzduirea timp de un an sau RO.TL. Domeniile. ro sau. com nu sunt gratis din păcate. Uite şi eu am un site numai că eu l-am construit din mai multe părţi. Dacă vrei detalii şi poţi să îmi dai un PM cu ID-ul tău şi te voi ajuta cu drag.

Răspuns utilizator avertizat
| 8paulica explică:

Desigur, id meu este bader_paulboy dar nu vreau ca tot prostul sa-mi ia id-ul...

| ely92music a răspuns:

Yolasite