| aryiana a întrebat:

Cum imi pot lega iubitul? daca cunoasteti pe cineva care ma poate ajuta gratis, spuneti-mi daca voi ati incercat vreo vraja si a mers, si daca da, cum ati procedat si mai ales, vraji de legat la departare, adica el nu este langa mine si nici nu am ceva de la el, doar o poza, multumesc

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu te mai uita la filme cu harry potter.

| thealchemist a răspuns:

Nu te sfatuiesc, vraja se va intoarce impotriva ta.

| arabela_9022 a răspuns (pentru thealchemist):

Cea mai buna rugaciune pentru rezolvarea acestor probleme este catre Sfintii Rafael, Mihail si Gavril.
Eu am incercat-o des si o practic constant.
Multumesc Sfintilor Rafael, Mihail si Gavril

| Klepto a răspuns:

Nu stiu cum poti sa ai un iubit si sa crezi in vraji in acelasi timp, dar daca vrei sa dai bani pe nimic... aaaa adica "sa-l legi" pe iubitul tau, sunt destule vrajitoare si ghiduri pe net.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Esti proasta. ar trebui sa ai incredere in el ca nu o sa te insele. dar daca o face inseamna ca nu ai stiut sa il tii langa tine.

| emylian92 a răspuns:

Adreseaza-te celor de la Hogwartshappy