| allexya501 a întrebat:

Cum imi pot pune parola la PC pentru Windows 7? Funditaa!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Start-control panel-user accounts and family safety-parlental controls.

3 răspunsuri:
| danyelbax a răspuns:

Foarte simplu. dai pe coltul de jos din stanga si sus in tabelul ala iti apare o poza cu o flore de ex. dai pe ea si iti apare acolo::create a password for your acoount si dai pe el si iti bagi o parola o salvezi si gata

| Paulino300 a răspuns:

Intri in meniul start(coltul din stanga), dai clic pe poza de profil a userului, si dai clic la change Your password.