| ElenaPopean a întrebat:

Cum imi pot recupera parola de la mail,daca mi-a spart-o cineva si nu mai tin minte intrebarile secrete si raspunsurile lor? Si cum imi pot proteja parola de la facebook,pe care mi-a schimbat-o azi cineva de doua ori, pana a trebuit sa imi recuperez contul?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrrreeeea a răspuns:

Daca parola dela facebook nu era schimbata puteai sa schimbi mailul. Dar nu stiu ce poti face am fost si eu in situatia aceasta si am inceput totul dela 0 cu mailul si facebookulu

| Tagaso a răspuns:

Nu mai tot ziceți de spart parola YM, ai spus-o la cineva, de la messenger 7 nu se mai poate sparge, la Facebook la fel.O poți proteja mai mult dacă vrei din setările de confidențialitate adaugi numărul tău de telefon și o să primești mesaj de fiecare dată când se intră pe contul tău chiar și IP