| Srk_Emre_1993 a întrebat:

Cum imi pot schimba nickname-ul pe TPU? m-am logat cu facebook-ul si mi s-a dat un nume aleatoriu, cand am incercat sa schimb numele imi tot spune"error" la orice nume as pune.

Răspuns Câştigător
| diaac a răspuns:

Din meniul cu portocaliu din stanga paginii, de la editare profil. trebuie sa dai dovada de creativitatev pentru ca multe nume de utilizator sunt deja luate - vezi daca nu cumva asta este eroarea pe care o primesti. Eventual combina vreo porecla, o initiala ceva, un numar etc. Sau poate eroarea tine de faptul ca ai folosit niste caractere pe care nu ai voie sa le folosesti - citeste cu atentie ce caractere sunt acceptate in numele de utilizator.