| stroegeorgi a întrebat:

Cum imi schimb adresa de email de la facebook? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ninussu a răspuns:

Langa "Acasa" in dreapta ai o sageata in jos. clic pe ea. apoi clic pe "setarile contului" si ai acolo toate optiunile pe care poti sa le editezi: nume, adresa de mail, parola etc.
Funda?

| Stroe_Georgiana_1990 a răspuns (pentru Ninussu):

Pai am dat la setarile contului si mi-a aparut adresa de email am dat pe ea si am dat pe elimina credeam ca ca trebuie sa scriu adresa de email noua da nu mi-a mers si numi zice unde o sterg sau o editez ca sa-mi schimb adresa de email

1 răspuns: