| capsunica13 a întrebat:

Cum imi schimb numele la messenger? funda + vott

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ntri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details si persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security ->Edit profile details (aici schimbi numele, nick-name-ul tau) Bafta!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic pe avatarul tau\contact details\name

| KoreaJapan a răspuns:

Apesi pe imaginea ta. alegi,, contact detalies'' acolo iti schimbi numele. Insa pentru ca ceilalti sa iti vada noul nume trebuie sa apesi ctrl shift r. insa doar in timp ce vorbesti cu ei. Nu stiu inca cum pot da tuturor asta.

| AddaXD a răspuns:

Sus, langa deasupra statusului, dar si lang el este poza pe care o ai, apasa click si da la Contact Details. Schimba numele de acolo si vezi ca Middle Name nu apare. Mult succes si sper ca te-am ajutat! happy

| MrSpooky a răspuns:

Cand esti conectat pe mess dai sus la optiune mesenger si dupa la my account info si iti pun numele care il vrei

O ZI BUNA

| emotziky29 a răspuns:

Idem Puka, dar daca frei ca numele sa ti-l vada toti prietenii din lista iei fiecare prieten in parte si dai shift+ctrl+c big grin. Funda?big grin

| IoanaTempah a răspuns:

Din messenger de sus dai click la My contact details, il schimbi si dai save & close happy
Sper ca te-am ajutat happy

| HooDCrisTy a răspuns:

Dai click pe avatar si alegi Contact Details. Funda.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Daca ai id-ul tau in lista dai pe el click dreapta Contact Details
si scrii la Name ce vrei tu
ps:::numai tu poti vedea numele care ti l-ai pussmug

| joanamm23987465 a răspuns:

Daca te ai si pe tine in lista, dai la :Contact Details.si acolo ai cum sa iti scrii numele (la toate persoanele din lista ta poti face asta) pe care il vrei la messenger si gata! funda? sad

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Dai pe imaginea ta de la avatar si dai contact detalies si schimbi sus numele.O sa iti apara acolobig grin... FUnda pls?big grin

| r2d2 a răspuns:

Deschizi Messengerul - sus pe bara scrie Messenger -> My Contact Details -> iti pui numele dorit -> Save -> si gata happy

| sukara_4197 a răspuns:

Deschizi Messengerul - sus pe bara scrie Messenger - My Contact Details - iti pui numele dorit - Save - si cam ata:*:*