| Swanda a întrebat:

Heii!
Am o pagina de facebook, careia i.am schimbat numele. Si as vrea sa.l schimb din nou, dar nu stiu cum, va rog ajutati.ma! sad
Dau funda +vott!

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓ3 a răspuns:

Daca are mai mult de 200 de likes nu ii mai poti schimba numele, pe motiv ca ai `zapacii` faniiwinking! Funda?

4 răspunsuri:
| qpDarkD a răspuns:

Poi intra la optiunile pagini si schimba numele

| AnneMarieR a răspuns:

Dai click la rotita de unde te deconectezi si dai la setarile contului. Acolo pe primul rand scrie nume si dai la editeaza care e mai in dreapta... succes!

| Swanda explică (pentru AnneMarieR):

Nu merge. Fi atenta :
Ma duc sa schimb numele, iar acolo sunt mai multe " schimba descrierea" schimba data infiintaari etc ", si printre care si numelepaginii, dar nu pot sa il mai schimb, nu stiu de ceee crying(( broken heart( Va rog, ajutati.ma!

| AnneMarieR a răspuns (pentru Swanda):

Oke cum se cheama pagina?