| MissDelevingne a întrebat:

Cum imi sterg comentariile de pe youtube? FUNDA repede pls

3 răspunsuri:
| JUST1ANIME a răspuns:

Pai te duci la comentariu si dai " remove "... acolo unde scrie "reply"

| Tailynne a răspuns:

Buna, intri in videoclipul respectiv unde vrei sa stergi comentariile,pui click pe el(comentariul respectiv) iti va arata in dreapta votati pentru(o mana in sus), votati contra(o mana in jos) si raspundeti, acolo la raspundeti iti arata o liniuta in jos in dreapta,pui pe ea si acolo scrie: distribuiti,eliminati, semnalati ca spam, blocati utilizatorul si tu ca sa stergi comentariul dai pe eliminati.

| vio_1716 a răspuns:

Click pe comentariu si iti va aparea like, dislike, raspunde si o sageata in jos cu 4 variante : -distribuiti, eliminati, semnalati ca spam si blocati utilizatorul;
daca vrei sa stergi vei da - eliminati happy