| MissDelevingne a întrebat:

Cum imi sterg comentariile de pe youtube? FUNDA repede plsbig grin

1 răspuns:
| drakosu a răspuns:

Adica? ai lasat com la video-ul tau dp contul tau sau ai lasat coment de pe contul tau.la ceva piesa sau eu stiu postata de altcineva? daca ai lasat com la altcineva pe cont.te uiti unde ai lasat comu si in dreapta cuvintelor tale alea care lea-i scris o sa apara "reply" langa reply ai o sageata.dai pe sageata si ai trei variante de alegere "share" "remove" "flag for spam" si tu ve-i da pe REMOVE.atata tot. Fundita?big grin smug