| Slovcehov a întrebat:

De ce imi dispar comentariile de pe Youtube? Gen mi se sterg la un minut dupa ce le dau

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ori ti le sterge cel care a postat, ori e un videoclip cu multe comentarii care apar unul dupa altul si ale tale dispar sub ele si le gasesti la un eventual scroll, ai incercat sa le cauti printre celelalte? Un alt motiv nu stiu ce ar putea fi.

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Raspunde la mesaj bade

| Slovcehov explică (pentru Drimmero):

Am pus si un prieten sa se uite de pe contul lui si nu ii apar.

| Drimmero a răspuns (pentru Slovcehov):

A cautat in toata sectiunea de comentarii? Daca da, inseamna ca ti-a sters autorul postarile, cine stie ce panseluta se afla dincolo de ecran si se ofenseaza de orice chestie.

| gabicoo a răspuns:

Nu mai comenta aiurea și nu ți le vor șterge!

| Slovcehov explică (pentru gabicoo):

Nu comentez aiurea. Sunt comentarii normale.

| ZappyTv69 a răspuns:

Posibil cel care face videoclipul ți le șterge, sau pentru că sunt multe comentarii, al tău se duce mai jos

| scp3008 a răspuns:

Comentarile nici nu se posteaza, doar tie iti arata ca s-a postat dar daca te uiti la pagina respectiva cu un alt bowser alt IP in acelasi minut o sa vezi ca de fapt nu s-a postat.
Cauza poate fi ca ai un cont nou, sau postezi prea multe comentarii sau repeti acelasi text, dar cel mai probabil e vb. ca ai un cont nou.

| colosseum1337 a răspuns:

Probabil e din cauza ca ai spamat sectiunea de comentarii a unui videohappy