| tucaandreeacatalina a întrebat:

Cum instalez the sims 3? L-am descarcat si este in formatul asta,, rzr-sims3.054""

4 răspunsuri:
| SimsClub a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor si informatii despre The Sims 3 te asteptam pe www.simsclub.ro si pe forum

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Pai mai intai daca iti apar niste carti dai dublu clic pe ele apoi.
Dai pe a doua din folderele alea micute... Copiezi tot intr-un folder astepti si gata
fundita?

| ostafi a răspuns:

Foarte simplu: Daeomn Tolls.sau ARhivez si dai un ups down si gata si next finishhappy funda?

| Jonas_7169 a răspuns:

Nu stiu de asta