| TesTing a întrebat:

Cum invat un pui de porumbel sa manance? ia crescut penele. DAU FUNDA VA MULTUMESC MULT

Răspuns Câştigător
| Loopu a răspuns:

Daca nu stie inca sa manance trebuie sai deschizi ciocul si sa ii dai cate o boaba de grau sau cel mai simplu incearca sa bati cu degetul in farfuria cu grau. Nu ii da paine ca risti sa il ineci. mananca grau sau neghina

1 răspuns:
| sfeklasfekla a răspuns:

In primul rand dai tu sa mance in cioc si verifica-i gusa sa fie mereu cu mancare in ea si pune mancare langa el sa vada de unde-i dai