| Pisiii :x a întrebat:

Sunt pe abonament Orange, cum pot afla cate puncte am?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scrie pe factura, cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Suni la serviciu clienti si intrebi! 411

Alte răspunsuri
| want2bMajestic a răspuns:

Consulta un angajat Orange. Trebuie sa iti dea un cod de autentificare pe care il introduci in acet link http://www.orange.ro/thank-you/cate-puncte-ai-ro.html

Răspuns utilizator avertizat
| Altu a răspuns:

Salut,
Oricare dintre variantele de mai jos:
1. Trimite gratuit un mesaj cu textul "433" la 433 şi primeşti automat un mesaj cu numărul de puncte accumulate.
2. Apelează gratuit *100# si alege opţiunea Orange Thank You pentru a afla câte puncte ai acumulat. Accesează "contul meu" cu numele de utilizator şi parola stabilite la înregistrarea contului.
3. Citeşte situatia financiară care însoţeste factura şi află câte puncte ai strâns până la emiterea facturii curente.

| Gavril_Mosu_1949 a răspuns:

Cate puncte am facut pentru abonament la tf.