| ionutk9 a întrebat:

Cum pot afla cine nu mai mi-e prieten pe facebook?

2 răspunsuri:
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Din cate stiu eu exista un site who.deleted.me care se presupune ca iti trimite o notificare de fiecare data cand esti sters din lista de prieteni,dar desigur, nu pot sa iti spun ca este ceva sigur, deoarece nu am incercat niciodata. In schimb, cunosc o alta varianta, putin mai ciudata si anume :
- Intra pe pagina ta de Facebook.
- Da click dreapta apoi click pe "vezi sursa imaginii".
- O sa ti se deschida o pagina cu view-source:https://www.facebook.com/linkultau.
- Dai Ctrl + F si cauti "InitialChatFriendsList".
- Acolo o sa vezi niste coduri, in sensul de multe coduri scrise intre paranteze [].
-Dai copy-paste la cod, fara paranteze si il pui dupa link-ul de Facebook.com/
- O sa fii redirectionat la pagina persoanei respetie.

Nota: Acesta nu este un mod in care vezi strict oamenii care te-au sters. Acolo gasesti toti oamenii cu, care ai avut tu contact pe Facebook si, daca chiar esti curios, si ai multa rabdare trebuie sa cauti fiecare persoana in parte si desigur, dupa aceea obserci la cine apare ca nu ai la prieteni.

Iar daca aceste 2 variante nu te ajuta cu nimic, mai exista o a3-a varianta si anume: https://apps.facebook.com/who-deleted care din pacate nu functioneaza prima data cand te logezi, deoarece abia atunci iti salveaza datele. Deci o poti folosi pe viitor. Sper ca te-am ajutat!

| Paul_Bloj_1999 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa afli asta scrii numele lui la search si te uiti la prietenii lui si daca nu te gasesti nu te are la prieteni!winking