| anncamarria a întrebat:

Cum pot afla numele angajatilor de la Orange? Sau daca stiti cine lucreaza la Orange-ul din Kaufland, Galati.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Daca ai avut neplaceri, poti suna la relatii cu clientii si ii poti reclama.
Daca este un moft de al tau, te duci la firma respectiva si te uiti la ecusoanele tuturor...ma rog, pe cei care ii poti vedea.
Mai poti cere ajutorul unui reprezentat de acolo indicand persoana care te-a ajutat/ori ti-a vorbit urat...
O zi buna happy

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Angajantii au de obicei ecusoane cu numele lor agate pe piept...Costica,Ion,Maria...

| UDM a răspuns:

Cel mai simplu - lolek si bolek sunt acolo.