| Alynaaly a întrebat:

Cum pot afla parola de Facebook fara sa o modific

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| NonZarek a răspuns:

O poti afla eventual prin adresa de email pe care ai introdus-o asta in cazul in care nu esti hacker si vrei sa spargi contul de Facebook, trebuie sa dai recuperare parola, intri pe adresa de email si afli parola

| suntserios a răspuns (pentru NonZarek):

Unde ai vazut tu vreun sistem de forgot password sa iti trimita mail cu parola in clar?

Toate sistemele de forgot password iti ofera posibilitatea sa iti schimbi parola, nicidecum nu iti trimite parola in clar... NICIODATA