| BiaBubulina a întrebat:

Cum pot ca la winodws vista sa-mi pun pe ecran in dreapta ceasul calendarul...

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Descarca de aici http://www.thoosje.com/vista-sidebar-gadgets.html acest soft si instaleaza-l -Vista Sidebar Gadgets. Apoi faci setarile pe care le vrei pe respectivul program - ce si cum sa-ti apara in bara laterala.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Clik dreapta pe ecranul principal(screensaver)\clik pe gadgeturi\si apoi dublu clik pe gadgetul cu ceas sau altceva din lista care o ai! la fel faci si cu celelalte gadgeturi! Succes!

| andreyusnice a răspuns:

Foarte usor.
Da-i click dreapta si ai optiunea "Gadgets" da-i pe ea si o sa-ti apara mai multe.De acolo da-i pe ce vrei.
Bafta si sarbatori fericite!

| ZeDe a răspuns:

Simplu...nu poti

| alexxx a răspuns:

Dai clik dreapta pe desktop si dai la gadjet si de acolo iti alegi si dai dublu ckik pe care il vrei, ...si nu uita de funda

| RiRihXd a răspuns:

Dai right-clik pe ecran, apoi dai pe Gadgets, o sa-ti apara mai multe gadgeturi.