| Trippy a întrebat:

Am facut o prezentare powerpoint 2003 si vreau sa aflu daca o pot deschide in powerpoint 2007. Daca da, va rog frumos sa imi spuneti cum.

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Da poti!
dar invers nu (adica sa faci in 2007 si sa deschizi cu 2003)

baftawinking

4 răspunsuri:
| Larrissa21 a răspuns:

Da daca ai facut prezentare pp in 2003 si vrei sa o deschizi pe un calculator care are pp 2007 dai click dreapta si open with power point 2007 happy

| msweety a răspuns:

Din cate stiu eu nu merge sa deschizi cu powerpoint 2007...

| kttlyne a răspuns:

Pai, daca vrei sal poti deschide cu 2007 si nu merge asa de la el, incerca sa schimbi extensia spre exemplu ai numele: document.ppt ii dai rename si il scimbi in document. pptx