| kar1GaNNN a întrebat:

FUNDAAAA! Am mare nevoie de ajutorul vostru, am o pagina de facebook si nu pot sa fac la ea mai mult de 110 aprecieri, de 4 zile nu mai a dat nimeni nici o apreciere. https://www.facebook.com/pages/Citeste-Mai-Departe/68504 1491547383?fref=ts
Aveti ceva sugestii sa o populez mai mult?
P.S. Fara promovare cu bani.

Răspuns Câştigător
| euu2307 a răspuns:

Daca ai pagina ta de facebook(nu ma refer la cea de like-uri) promoveaz-o acolo... dale link prietenilor tai de pe facebook sa dea like sau vorbeste cu adminele de la alte pagina sa-ti faca publicitate..sunt o gramada care de ofera

| kar1GaNNN explică (pentru euu2307):

Iti multumesc, asa am facut si mi-au facut reclame si de 1 ora vin foarte multe aprecieri, mersi mult inca odata.

1 răspuns: