| PartyLoll a întrebat:

Cum pot face sa imi apara asa locatia (near...) Pentru ca eu cand pun o poza pe facebook si pun locatia mi-o arata langa cei etichetati si descriere..eu vreau sa fie langa data. sper ca ati inteles intrebarea?:* http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/......0881_n.jpg

2 răspunsuri:
| alinadobre a răspuns:

Si eu vreau sa aflu acelasi lucru, daca stie cine va rog sa ne spuneti. Thanks

| Bitzuuu17 a răspuns:

Daca nu ai GPS pe telefon(al telefonului nu descarcat) nu merge...Asa am si eu. happy