| Jeryko a întrebat:

Cum pot face sa nu mai iau BAN cu fishbotul pe metin2ro ma refer un loc unde sa nu ma gaseasca GM sau carei faza cu ban de sistem cum functioneaza acel sistem dau funda primului raspuns

2 răspunsuri:
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Oricum daca il folosesti prea des si prea mult timp fara pauza.te depisteaza sistemul si te baneaza nu te baneaza gm-ul.gm-ul in caz de sesizare vine si te intreaba de vorba in momentul ce pescuiesti cu fisbotu... daca nu ai raspunzi la intrebare, comform regulamentului el te baneaza... daca raspunzi si ai norocu sa fi la pc si sa vezi in timp ce folosesti botul.nu are cum sa isi dea seama absolut de loc k esti cu hack-ul si nici nu te baneaza.dar in ccaz ca stai prea mult cu hack-ul activat.te depisteaza sistemul si ei automat ban.deci cu hack-ul actual 4.2 nu prea ai sanse doar mai rarut cu el. daca vrei sa nu ai ban. poate cu timpul o sa apara si hack-ul care nu va fi depistat de acest sistem nou.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

SI in caz ca vrei neaparat la pescuit cu botu.si ai mai multe conturi, fa caractere de lvl 30 si pescuieste pe ele si da imediat toate scoicile pe alt caracter. si poti pescui ore in sir aproximativ 2-3 zile cu, contul. dupa care ti se va bana.asta bineinteles daca ai prea multe conturi