| emilianxx a întrebat:

Cum pot face si eu gratis cash pe CityVille?

Răspuns Câştigător
| trustbogdan a răspuns:

Faci misiunile care se cer si primesti in timp, greu cei drept

12 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

E am lvl 16 si sincer nu am primit la fiecare nivel cash

| WR104 a răspuns:

Care vrea 10 milioane coins in cityville pe zi sa imi da mesaj privat.

| darkhell217 a răspuns:

Am eu ceva hack daca vrei lasa-mi mesaj

| Stoica_Emilia_1979 a răspuns (pentru darkhell217):

Stoic emilia sunt vreau si eu te rog!

| Äđĺĺ a răspuns:

Bagati Adytzzu Adiy am 17 lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau vecini in cityville ca sa trec la nivelul urmator.lasati nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cityville adaugati la prieteni fuerea vlad sa ne facem vecini tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand treci un nivel iti da cate unul dar sunt grele nivelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implica-te in cat mai multe activitati si afaceri, investeste si scoate profit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 22. baga Ana Maria :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt lvl 31 si bani si coduri cautati pe gooogle city ville hack bot ...si o sa reusiti sa aveti multi bani si energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum
ce fac ca sa am multi bani