| melyyy a întrebat:

Cum pot face un video si sa-l postez pe youtube? vreau sa pun o mel pe fundal si pe parcursul videoului sa se deruleze niste poze... dau fundita! iar la celelalte vot! happy plzz ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
| Kido_2144 a răspuns:

Intri in windows movie maker si cred ca te descurci de aici... ( inserezi melodia, iar apoi pe parcursul melodiei poti pune diferite poze care sa tina de la minutul la minutul... sigur poti pune si efecte ) Pentru ceva mai complex cauta pe youtube tutoriale. Bafta!