| danynyo a întrebat:

Cum pot obține mai multe cartele Orange free sim? Un prieten comanda câte 100 si nu vrea nici in ruptul capului sa îmi spuna si mie.Dau funda

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Intri pe site ul asta https://www.orange.ro/free-sim/
chiestia e ca nu poti sa dai comanda pe aceeasi adresa de 2 ori dureaza foarte mult sa fie livrata si daca nu ma insel ai10 minute si 10 sms pe o cartela daca ti a spus ca are nu stiu ce optiune ca mii de minute si a primit o gratis e o mare minciuna+ ca ar trebui sa aiba 100 de adrese diferite deci...