| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega de lucru care nici in ruptul capului nu vrea sa spuna nimic personal din viata ei. Este atat de discreta. O zis ca doar amicie vrea, nimic sa implice emotional.
Intrebarea e daca poti face o intorsatura cu astfel de persoana? Sau voi cum vedeti? Fara hate

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele sunt mai misterioase decat zeii

| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru ce sa intorci situatia? Respecta-i intimitatea si spatiul personal.

| LordCristobal a răspuns:

Bravo ei ca e discreta.
Probabil isi doreste aventuri de o noapte sau prietenii cu beneficii, nu are chef de relatii serioase la tinerete. Poate mai tarziu o sa isi schimbe ideile.
Nu cred ca poti face o intorsura cu asemenea persoana, colega ta pare genul de om hotarat care isi respecta cu strictete ideile si principiile de viata.

| anonim3247 a răspuns:

Nu poți să faci nimic că ea nu te vrea.

| Sistemulxxl a răspuns:

Este treaba ei. Ce te bagi cu bocancii in viata ei?