| slsbwoand a întrebat:

Cum pot redimensiona o fotografie (de pe telefon) pentru a o pune intr-un ecuson? Dimensiuni: lungime - 8.6cm
Latime - 5cm

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Presupun ca, in ecuson vrei sa pui poza pe hartie.
Daca poza se lipeste pe ecuson, atunci duci telefonul la un fotograf si iti dimensioneaza poza la ce marime doresti.
Daca poza se aplica electronic pe ecuson, dupa care se tipareste, atunci se poate insera direct in locasul dorit, iar redimensionarea se face chiar de catre programul de editare.

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Poti sa faci asta si in aplicatia FunPic ( printre multe alte aplicatii ) dar sincer chiar nu stiu cum sa iti explic pasii cum sa faci. Presupunand ca te descurci cu tehnologia, o sa te descurci tu dupa ce o instalezi.