| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să ajung la Carrefour Orhideea de la Monitorul Oficial? Sau măcar de la Piata Romană?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la Piata Romana, iei autobuzul 226 (din zona coloane - KFC).

| Laura a răspuns:

Și la ce statie cobor? Și după ce cobor, ce să mai iau/pe unde să mai merg? Că văd că pe site-ul Carrefour nu scrie nimic de 226.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Din Piata Romana poti lua metroul pana la Victoriei (o statie), acolo schimbi magistrala si cobori la Grozavesti (a cincea statie). Cand o sa iesi o sa trebuiasca numai sa treci strada. Dureaza 20-25 min traseul. Boboc? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu metroul, cobori la Grozavesti. iei pana la Piata victoriei o statie, schimbi magistrala si mai ai 5 statii ( gara de nord, crangasi, petrache poenaru si grozavesti ).

uite, poate iti e de ajutor http://www.metrorex.ro/ :P