| Nirgomax a întrebat:

Cum pot sa anulez o comanda de pe eMAG, daca nu mai am contul, comanda am dato astazi dar contul meu a fost furat si vreau sa retrag comanda

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum draq ti s-a furat contul in timp atat de scurt?

Te vei trezi cu un camion de produse comandate pe numele tau, iar daca le refuzi vei intra pe "lista neagra" si iti vorcere si despagubiri... tongue

| Violleta2022 a răspuns:

II suni direct si vorbesti cu ei!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna la ei

| mihai69 a răspuns:

Chiar dacă nu mai ai contul, ai mail-ul ßi SMS-ul de confirmare a comenzii. Suni la relații clienți şi ceri anularea.
Dacă deja e operată comanda - refuzi coletul. E dreptul tău.

| anonimg a răspuns:

Emag Informatii: 0722250000

| MihaiNicu23 a răspuns:

Macar sa stii numarul de comanda de pe mail si ii suni direct pe ei.

| HadesSs a răspuns:

Nu o ridici cand vine curierul ii zici ca o refuzi, eu am patit cu un prajitor de paine care a venit cu intarziere dupa 2 saptamani si cand m-a sunat curierul i-am zis ca refuz comanda.

| VallyP a răspuns:

Ti-a furat contul sau ai uitat tu parola?