| LovexD a întrebat:

Buna x: Am si eu o problema.Nu stiu cum sa decupez o parte din poza in PhotoScape x: Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Dupe ce intri in photoscape, te duci la Editor, pui acolo o poza si vezi ca sub poza scrie Home, Object, Crop si Tools.
Dai la Crop si te duci cu mouse-ul si o decupezitongue.

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy.

| Biu a răspuns:

Cand intri in PhotoScape dai click pe poza pe care vrei sa o decupezi, apoi da`i la "CRUPONEAZA".
Si acolo la CRUPONEAZA LIBER, alegi o chestie din aia iar dupa te duci pe poza si cruponezi cat ai nevoie.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| rocs_8080 a răspuns:

Nu se poate decupa